WYNIKI X ZLOTU WEHIKUŁ 4x4 ŁASK 28.06.2014

W rajdzie udział wzięło 51 załóg:

  • klasa Quad: 7
  • klasa turystyk: 32
  • klasa extrem: 12

 

KLASA QUAD

Miejsce

Nr startowy

Kierowca

Wynik

1

3

Tomasz Rosiak

1282

2

1

Arek Galanciak

1244

3

5

Rafał Maślanka

985

4

2

Robert Galanciak

881

5

54

Sebastian Połozowski

782

6

4

Włodek Prusisz

535

7

6

Dariusz Grałka

-115

KLASA TURYSTYK

Miejsce

Nr startowy

Kierowca

Pilot

Wynik

1

36

Damian Bąk

Daniel Bartosik

1267

2

42

Rafał Chmielewski

Michał Młodzik

1238

3

34

Kamil Brylski

Szymon Matuszewski

1107

4

53

Krzysztof Stępień

Damian Górny

904

5

37

Dariusz Krawiec

Arkadiusz Marzec

652

6

51

Konrad Młudzik

Hubert Młudzik

628

7

72

Łukasz Szulc

Dawid Wójciak

544

8

74

Tomasz Bartos

Anna Post

542

9

27

Maciej Sadowski

Przemek Polaczek

539

10

26

Dominik Jagiełło

Małgorzata Jagiełło

399

11

55

Marcin Kowalczyk

Przemysław Korcewicz

345

11

46

Marcin Tomczak

Mariusz Wiśniewski

345

13

29

Krzysztof Śliwczyński

Grzegorz Masirek

329

14

50

Ryszard Boruszkowski

Marcin Krakowiak

308

15

33

Katarzyna Zakrzewska

Elżbieta Kłos

258

16

25

Marcin Śmigiel

Krzysztof Bubiński

256

17

30

Grzegorz Szyrmel

Żaneta Wiśniewska-Szyrmel

114

18

8

Ireneusz Smolarek

Danuta Gross

-36

19

45

Waldemar Nowakowski

Olga Nowakowska

-94

20

41

Wojciech Janowski

Izabela Tomaszewska

-134

21

40

Dariusz Górecki

Anna Górecka

-278

22

38

Ireneusz Matysiak

Adam Jeż

-279

23

60

Sławomir Zieniewicz

Dominik Zieniewicz

-342

24

73

Piotr Szymczak

-363

25

43

Michał Norek

Michał Jaźwiecki

-394

26

44

Łukasz Światowski

Bibianna Wieczorek

-430

27

17

Radosław Krystek

Bartłomiej Sławiński

-432

28

49

Marcin Bartosiewicz

Mateusz Rutkowski

-473

29

18

Jarosław Berent

Krzysztof Berent

-625

30

32

Dariusz Penda

Piotr Woźniak

-875

28

Jarek Michalak

Kacper Michalak

n.k.

57

Marcin Kołodziej

Sylwia Kołodziej

n.k.

KLASA EXTREM

Nastąpiła pomyłka podczas obliczania wyników. Najwięcej punktów w klasie Extrem zdobyła załoga nr 15 Marcin Kozłowski i Kamil Jabłoński.

Przepraszamy za pomyłkę!

Jednocześnie informujemy, że puchary i nagrody wręczone podczas zakończenia Zlotu pozostają bez zmian. Zwycięskiej załodze puchary i nagrody za I miejsce zostaną dostarczone w najbliższym czasie.
Jeszcze raz przepraszamy!

Miejsce

Nr startowy

Kierowca

Pilot

Wynik

1

15

Marcin Kozłowski

Kamil Jabłoński

175

1

19

Tomasz Wojtyra

Patryk Jasica

108

2

12

Tomasz Sobczak

Monika Choptian

104

3

14

Maciej Gapik

Michał Stanisławski

1

5

24

Emil Nowiczewski

Konrad Węgrzynowski

-233

6

16

Andrzej Klekowiecki

Krzysztof Klekowiecki

-351

7

22

Zbigniew Mikołajczyk

Michał Stepień

-412

8

52

Dariusz Szor

Łukasz Skonieczko

-456

9

20

Artur Sobczyk

Marcin Banaszkiewicz

-464

10

59

Darek Chmiela

Sylwester Kłos

-514

11

58

Andrzej Karalus

Sebastian Karalus

-534

12

56

Piotr Jabłoński

-706

Nagrodę specjalną - wyciągarkę wylosowała załoga nr 25 Marcin Śmigiel i Krzysztof Bubiński.

GRATULUJEMY!

Dziękujemy wszystkim za przybycie i serdecznie zapraszamy na nasze przyszłe imprezy.